Chcesz wziąć udział w projekcie Akademia Miasta i Państwa? Pozwól nam poznać Cię bliżej i wypełnij formularz rejestracyjny.

Poszukujemy osób zainteresowanych sprawami publicznymi, które ukończyły studia i mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe lub zaangażowanie społeczne. Brałeś udział w ciekawej kampanii społecznej? Działasz na rzecz lokalnej społeczności? A może chcesz coś zmienić w swoim życiu, bo sprawy publiczne nie są Ci obojętne? Napisz nam kilka informacji na swój temat. Dziękujemy!

Wyłonione w procesie rekrutacji 25 osób przez pół roku weźmie udział w 11 sesjach przygotowanych przez 15 ekspertów. Uczestnicy AMiP otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Rekrutacja trwa do 20 grudnia 2018 r. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową nie później niż 23 grudnia 2018 r. Koszt udziału w Akademii wynosi 200 PLN brutto. Szczegółowe warunki uczestnictwa opisane są w >> Regulaminie <<.

Administratorem danych jest Krajowa Izba Gospodarcza (KIG), z siedzibą w Warszawie (00-074), przy ul. Trębackiej 4. Dane osobowe podane w formularzu są zbierane przez KIG wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji procesu rejestracji do projektu edukacyjnego Akademia Miasta i Państwa. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane osobowe są podawane dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwe uczestnictwo w projekcie edukacyjnym Akademia Miasta i Państwa.
Zgoda jest wymagana.
Zgoda jest wymagana.
Zgoda jest wymagana.
* zgody wymagane